Lucescu Yine Gelmedi

Lucescu Yine Gelmedi

LUCESCU YİNE GELMEDİ :Her transfer sezonunda olduğu gibi yine Lucescu’nun gelmesini bekleyen taraftarlar hayal kırıklığına uğrayacak çünkü Rumen teknik adam Zenit St. Petersburg ile 2+1 yıllık sözleşme yaptığını menajeri Arkady Zaporozhanu açıkladı.

Galatasaray’ın gündeminde olan ve Başkan Dursun Özbek’in birkaç gün önce bir televizyon programında “haber bekliyoruz” diye açıklama yaptığı Lucescu yine, yeniden Türkiye’ye gelmedi ve Rusya’nın yolunu tuttu.

Uzun süre oğlunun yardımcısı olması konusunda pazarlık yapan ama Galatasaray yönetimi tarafından kabul görmeyen Rumen teknik adam Zenit ile anlaşmasında oğlunu yanından götürmeyeceği öğrenildi.Zenit’in başkanı aynı zamanda Gazprom’unda sahibi olan Alexandr  Dyukov ve yönetici  Aleksey Miller ile Dyukov’un yatında yapılan görüşme sonrası gece yarısı 2+1 yıllık anlaşmanın yapıldığı, Rumen hocanın yardımcılıklarını ise Shaktar’daki yardımcılığını yapan Spiridon’un yapacağı açıklandı.

Yıllık 4.5 milyon euro’luk anlaşmaya evet diyen Rumen hoca, 1 haziran itibari ile takımın başında olacak. Transfer bütçesi ise tam olarak 55 milyon Euro…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz