İPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

İPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

İPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?Dünya çapında en çok kullanılan akıllı telefon olan İPhone’un yeni telefonu İPhone 7’nin çıkış tarihi belli olmaya başladı.

Her çıkarttığı ürün ile teknoloji gündemini değiştiren Apple, İPhone konusunda ise akıllı telefon dünyasının zirvesinde yer alıyor. İPhone 7 için hazırlıklar devam ederken, telefon hakkındaki bilgiler de yavaştan belli oluyor.

İPhone 7’nin özellikleri şimdiden merak konusu. İOS 10 sürümü ile piyasaya çıkacak olan telefonun bu özelliği ile kullanıcıları oldukça etkileyeceği belirtiliyor. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği İPhone 7’nin görüntüleri sızmış durumda. İPhone 6S’de 3D özelliği vardı ve bu özellik çok dikkat çekmişti. Bu özellik sayesinde ekrana uyguladığımız basınç kuvvetine göre telefonun farklı özelliklerine ulaşabiliyorduk. Son telefonda ise Apple, ana ekran tuşuna da 3D Touch özelliğini eklemeyi planlıyor.İPhone 7 için en merak edilen konu şüphesiz ki çıkış tarihi. İPhone 7 ve 7 Plus Eylül ayında tanıtılacak. 2016’nın son çeyreğinde ise satışa sunulacak. Bazı söylentilere göre de 2017 yılına sarkabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz