Uçaklarda Yeni Kabin İçi Dizaynı Geliyor

Uçaklarda Yeni Kabin İçi Dizaynı Geliyor

Uçaklarda yeni kabin içi dizayn geliyorKıtalar arası yolculukları aylar yerine saatlere indiren uçaklar, zaman kazanmak açısından sık sık seyahat eden birçok kişinin en çok kullandığı ulaşım aracı. Hayatımızı kolaylaştıran, bunun yanı sıra vakit de kazandıran uçakların hızının yanında konfor da geliyor.

Havayolu seyahatleri kimileri için oldukça eğlenceliyken kimileri içinde korku dolu ya da sıkıcı seyahatler haline dönebiliyor. Ancak yine de herkesi ortak bir paydada buluşturabilecek olan ise rahatlık. Teknoloji her gün gelişirken, uçaklarda daha konforlu saatler için de yeni projeler geliştirilmeye devam ediyor.

Expo Havacılık Fuarı, işte bu konforun adresi olmaya aday projelerin de alıcıya çıkarıldığı nokta oldu. Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen fuarda kabin içi dekorasyonlar göz doldurdu. Yeni kabin içi dekorasyonlarda yataktan kendini temizleyen tuvaletlere, ince ve estetik tasarımlı yolcu koltuklarından yolcuların kullanabilecekleri tabletlere kadar birçok ürünün tanıtımı yapıldı.Hiyerarşik koltuk düzenini yıkan yeni tasarımların ilham kaynağı ise Kruze gemileri oldu. Mevcut kabin içi dizayn sistemini yıkan yeni tasarımlar radikal değişikliklerle geliyor. Bu değişikliklerden biri de konforla birlikte yolcuların rahatlama alanı olabilecek bar alanı olacak. Ayrıca uçakta verilen yiyecekler yerine herkesin kendi zevkine göre karnını doyurabileceği restoran kısmı da yeni kabin içi tasarımlarda yerini alacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz