WhatsApp Web :Masa Başı Çalışanların Kurtarıcısı Olmaya Geldi!

WhatsApp Web :Masa Başı Çalışanların Kurtarıcısı Olmaya Geldi!

WhatsApp Web :Masa Başı Çalışanların Kurtarıcısı Olmaya Geldi!Dünyanın en popüler uygulaması 600 milyon kullanıcısı olan WhatsApp uygulamasından Bilgisayar başında oturanlara müjde geldi: Artık WhatsApp uygulaması bilgisayarınız da !

 Bilgisayar başında uzun saatler geçirenler için sevindirici haber WhatsApp Web uygulamasıyla geldi. Bilindiği üzere WhatsApp dünyanın en popüler uygulaması yaklaşık olarak 600 kullanıcısı var. Hal böyle olunca WhatsApp şirketi, insanların daha kolay nasıl whatsApp ‘ a ulaşır sorusunu sordu ve çok şık bir cevapla geri döndü.

 Peki WhatsApp Uygulaması Nasıl kullanılıyor? Güvenlik önlemleri olarak ne gibi çalışmalar yapıldı ?

Ek bir uygulamaya kalmadan bilgisayardan kullanabileceğiniz bir hale gelen uygulama şu şekilde çalışıyor. Öncelikle bilgisayarınızın Crhome tarayıcıya sahip olması gerek. Daha sonra WhatsApp web Şeklinde arattığınız da çıkan siteye giriyorsunuz. Telefonunuzla eşleştirmeniz gereken bir şifreli görsel çıkıyor. Telefonunuzun kamerasından bu görseli onaylatıyorsunuz ve telefonunuz açık olduğu sürece whatsApp Web uygulamasından yararlanabiliyorsunuz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz