Trump’a Bir Protesto Daha!

Trump’a Bir Protesto Daha!

Trump’a Bir Protesto Daha!ABD’de seçim kampanyaları devam ederken büyük bir kesim tarafından eleştirilen Donald Trump, California’da protestolar ile karşılandı.

Cumhuriyetçi Parti’nin başkan adayı olan ve yoğun bir şekilde eleştirilen Donald Trump, seçim kampanyasının California ayağında protestoların hedefi oldu. Trump, San Diego ve Fresno şehirlerinde de protesto edildi.

Bernie Sanders destekçileri tarafından protesto edilen Doland Trump, kampanya konuşmasında son yılların en ağır kuraklık sorunu yaşanan California’da herhangi bir kuraklık yaşanmadığını belirtirken, yetkilileri suçladı.”Clinton’ın Umurunda Değil”

Trump’ın Fresno şehrindeki konuşması sırasında, Trump karşıtları ”Kimin sokakları? Bizim sokaklarımız” şeklinde sloganlar atarken 30 kişi polisler tarafından dışarı çıkartıldı.

Yoğun prostestolara rağmen konuşmasını sürdüren Trump, seçimler için iddialı konuştu. ”California’da kazanacağımıza inanıyorum” diyen Donald Trump, Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton için de ağır sözler söyledi. Afrikalı Amerikalılar ile ilgileneceklerini belirten Trump, ”Hillary Clinton’ın onlar için bir şey yapacağı yok. Zaten yapmak istemiyor, onun umurunda değil” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz