Bursa Masaj Salonu Kampanya

Kategoriler: Tanıtım Yazıları

Masaj, binlerce yıldır uygulanan bir tedavi tekniğidir. Günümüzde, birbirinden farklı 80 masaj tekniği olduğunu söylemek mümkündür. Bunların hepsi, kaslara ve diğer yumuşak dokulara eller ve parmaklar ile basılması ve ovulması esasına dayalıdır. Bazen, bu amaçla ön kollar, dirsekler ve hatta ayaklar bile kullanılır. Masaj terapisinde kullanılan teknikler, uzun ve kesintisiz vuruşlardan kısa, aralıklı darbelere kadar geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bazı masaj terapistleri masaj sırasında yağ ve losyon kullanır ancak bu zorunlu değildir. Bir masaj, 5 dakika ila 2 saat arasında sürebilir. Hangi masaj tarzının sizin için en iyi olduğuna karar vermeniz mümkün değildir. Bu karar, masör veya masöze aittir.

Hangi Masaj Tekniği Daha İyi?

Hangi masaj tekniğinin daha iyi olduğu, ihtiyaçlarınıza göre masaj terapisti tarafından kararlaştırılacak bir husustur. Masajı sadece gevşemek ve stresle baş etmek için mi yaptırıyorsunuz? Veya semptomların hafifletilmesi veya belli bir sağlık durumuyla ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Masaj yaptırmadan önce, terapiste ihtiyaçlarınızı bildirmeniz gereklidir. Terapistler, birden fazla tekniğe hakimdir ve sizin için hangisinin daha iyi olduğuna karar verip, onu uygularlar. Diğer bir deyişle, masör veya masöz, yaşınıza, durumunuza veya sahip olduğunuz özel ihtiyaçlara veya hedeflerinize bağlı olarak masajınızı özelleştirebilir.

Masajda Kampanyalı Fiyatlar

Bu bilgilerden de anlaşılabileceği gibi, masaj uygulamalarını ancak eğitimli ve sertifikalı terapistler yapmalıdır. Ayrı bir eğitim almamış kişiler, doğru teknikleri tespit edemeyecek ve uygulayamayacaktır. Bu nedenle, ilk iş olarak sertifikalı, lisanslı ve eğitimli masör ile masözleri tercih etmek gereklidir. Bursa masaj salonu arasında,  bu yetkinlikte birden fazla terapiste sahip tek yer Nil Masaj Salonudur. Onlarca yıllık deneyime sahip, profesyonel masör ve masözlerin çalıştığı salonumuz, tüm masaj ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazırdır. Hijyenik, duşakabinli odalarımızda günün yorgunluğunu üzerinizden atmanız mümkündür. Sporcu masajı, Thai masajı, sultan masajı gibi pek çok farklı masaj tekniği uygulanmaktadır. Kampanyalı fiyatlarımız sayesinde, profesyonel masaj uygulamasından faydalanmak için bir servet harcamanıza gerek yoktur. Hemen bugün web sitemizi kullanarak randevu alabilirsiniz. http://www.nilmasaj.com/iletisim] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar