Yeni Nesil Eğitim Platformu ZEGO Yayında

Yeni Nesil Eğitim Platformu ZEGO Yayında

Kategoriler: Tanıtım Yazıları

Eğitimi çağın getirileriyle harmanlayarak öğrencilere sıradan olmayan, ilgilerini çekecek yarışmalarla, oyunlarla ve renkli görsellerle zenginleştirilmiş online eğitim platformu ZEGO, eğitimi öğrenciler için daha keyifli ve ilgi çekici; öğretmenler için ise daha yaratıcı bir hale getirmeyi hedefler. Öğrenciler, uzaylı dostumuz ZEG ile beraber konu anlatımlarını dinledikten sonra çözümlü testlerini çözüp kendilerini sınayacaklar. Sınıf düellosu sayesinde de öğrendiklerini eğlenceli bir rekabet ortamında tekrarlayacaklar. ZEGO platformu sayesinde öğrenciler derslerini hayal güçlerini kullanarak öğrenecekler ve sorular karşısında yaratıcı fikirler ortaya atmayı deneyimleyecekler. Ayrıca sistemimiz, bir çocuğun eğitiminin en önemli sac ayaklarından veliyi de eğitim sürecinin bir parçası yapar. Öğrencilerin kazanacakları puanların yayınlanması ve sınıf sıralamasında öğrencinin ilerlemesi için veli onayı zorunlu ayrıca velilere çözülen testlerle alakalı detaylı bilgi SMS aracılığıyla iletiliyor. Testlerde yanlış yapılan sorunun çözümü izlenmeden ilerlenmemesi sayesinde öğrenci yanlışlarını düzeltiyor, unuttuklarını hatırlıyor. Öğrenciler, ders çalışmaktan arta kalan vakitlerinde de tamamen yerli ve milli bir sistem olan ZEGO’nun oyun alanı ZEGO Köyünde örf ve adetlerimizi;  milli ve manevi değerlerimizi öğreniyorlar.

6,7 ve 8. Sınıflar için uzmanlar tarafından hazırlanmış TEOG’a özel testler ile öğrenciler TEOG sınavına da en yetkin biçimde hazırlanacaklar.

ZEGO platformu MEB müfredatına tam uyumludur. Ayrıca sistemin içerisinde kazanılan sanal paralar ve puanlarla ZEGO kitapları satın alınılabilir. Sistemin öğretmenlere özel bölümü sayesinde öğrencileri puanlarla ödüllendirebileceksiniz.Öğrenci İstatistikleri bölümüyle öğrencilerinizin başarı durumlarını takip edebilecek onları yönlendirebileceksiniz. Sınıf üyeliğine özelödev sistemimiz ile öğrencilerin ödevlerin kontrol etmek çok daha rahat olacak. Üstelik sınıf üyeliği satın alındığında o sınıfa giren tüm öğretmenler sistemden ücretsiz faydalanabilecekler böylece öğretmen, ZEGO ve öğrenci arasında ki ilişki hiç kopmayacak.

Öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin eğitim sürecinin bir parçası olması şeklini baştan tanımlayan ZEGO sayesinde, öğrenciler isteyerek öğrenecekler ve başarılı olacaklar.

Website: https://www.zegoegitim.com] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar