Tubidy nedir?

Kategoriler: Haberler

Belki de bir çoğunuz Tubidy kelimesini hayatınızda ilk defa duydunuz. Ancak gerçek oldukça popüler olan bir kelimedir. Bunun nedeni ise Tubidy ismindeki bir uygulamadır. Tubidy uygulaması ile android ve ios mobil cihazlarda ücretsiz müzik indirebiliyorsunuz. Bu haberimizde biz de müzik severler için Tubidy uygulamasını araştırdık ve aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yanıtlamaya çalıştık.

Mobilde bedava müzik indirme denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan birisi de Tubidy müzik dinleme uygulamasıdır. Oldukça sevilen ve tercih edilen bu uygulamayı hem Apple Store’dan hem de Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tubidy mp3 indir

Uygulamayı indirme oldukça kolay. İos ya da android işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan markette Tubidy diye arattığınızda karşınıza çıkan Tubidy mp3 indirme programına tıklayarak telefonunuza hızlıca yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra telefonunuzdan kısayolunu bulup tıklayarak açabilir ve müzik indirmeye başlayabilirsiniz.

Güncelleme: Telif hakları sebebiyle olsa gerek artık Tubidy uygulaması Apple Store ve Play Store’da listelenmiyor. Tubidy diye arattığınız da karşınıza çıkan uygulamalar sadece müzik çalmaya yarayan uygulamalardır. Bunlar ile hiç bir şekilde müzik indiremezsiniz. Sadece telefonunuzda var olan müzikleri dinleyebilirsiniz. Tubidy uygulamasının yayından kaldırılmasından sonra biz de mobilden nasıl mp3 indirilebileceği konusunda biraz araştırma yaptık ve yeni bir yöntem daha bulduk. Buraya tıklayarak istediğiniz müziği aratıp mp3 formatında indirebilirsiniz.] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar