Sivilceler İçin Doğal Çözüm

Sivilceler İçin Doğal Çözüm

Kategoriler: Haberler

Günümüz de ergen sivilcesi olarak bilinen fakat bir türlü geçmeyen bu sivilceler gençlerin korkulu rüyası olmaya devam etmektedir. Peki, ne yapmalıyım? Doktora mı gitmeliyim? Tarzındaki sorularla karşı karşıya kaldıysanız üzülmeyin size verdiğimiz kür sayesinde sivilceleriniz artık mazide kalacaktır. Bu yöntemi yatmadan önce yapmanızı tavsiye ediyorum, haftada 2-3 gün yapmanız yeterli olacaktır.

İlk önce bir tencere de suyu kaynatın ve elinize bir havlu alın, kaynayan suyu leğene boşaltın ve yüzünüzü suyun çıkan buharına tutun ve elinizdeki havluyu yüzünüzün çevresine sarın böylece dumanlar dışarıya değil yüzünüze gelerek tıkanan gözeneklerin açılmasına yardımcı olacaktır. 30 dakika yapmanız yeterli olacaktır.

Daha sonra 3-4 diş sarımsağı soyun ve eliniz ile kırıp sivilcelerinizin üzerine 1-2 dakika bastırıp bekleyin ve yüzünüzü yıkamayın sabaha kadar beklesin kokusu sizi rahatsız edebilir fakat bu yöntem sizi korkulu rüyalarınızdan kurtaracaktır. Bir diğer yöntem ise yediğiniz salatalık kabukları bu kabukları çöpe atmak yerine sizi sivilcelerden kurtaracak bir çözüm yolu olduğunu sakın unutmayın salatalık kabuğundaki e vitamini sayesinde yüzünüzdeki sivilcelerden eser kalmayacaktır.

Öncelikle yapmanız gereken şey 3-4 adet salatalık kabuğunu blenderda püre haline getirerek buz kalıplarına koyup donmasını bekleyin. Bu arada yüzünüzdeki gözenekleri açmanızı tavsiye ederiz çünkü kapalı gözenekler yüzünüzdeki sivilce oluşumunda ki başrollerden bir tanesidir. Bu gözeneklerin açılması hem yüzünüzü ferahlatır, siyah nokta oluşumunu da engellemektedir.

Temizlediğimiz yüzümüze donan salatalık kabuklarını kalıptan çıkarıp yüzünüze masaj yaparak uygulayın yüzünüz biraz üşüyebilir o kadarcık dayanırsınız diye düşünüyorum güzellik için katlanılamayacak bir şey yoktur, sevgili okurlarım bu bahsettiğimiz salatalık kürünü hafta da 3-4 defa uygulamanız yeterli olacaktır.

Sivilceler İçin Doğal Çözüm Ender Saraç

Sivilceler İçin Doğal Çözüm İbrahim Saraçoğlu

Esra Aydın – Ergenlik sivilceleri için doğal çözüm] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar