Bembeyaz Bir Gelinlik Ve Rengarenk Çiçekler

Bembeyaz Bir Gelinlik Ve Rengarenk Çiçekler

Kategoriler: Tanıtım Yazıları

Her genç kızın rüyası aslında sadece beyaz bir gelinlikten ibaret değildir. Hatta beyaz gelinlik bile olmayabilir. Gün geçtikçe değişen gelinlik modası ve düğün konseptleri, düğün sahiplerini çok yoruyor. Dolayısı ile bir çok seçeneği bir arada sunarak eksiksiz organizasyon hizmeti sunan firmalar ise ortaya harika ve unutulmayacak düğünler çıkartıyor.
Tüm düğün ortak bir konsepte işliyor ve birbirinin aynı ya da ortak malzemeler düğünün her alanında kullanılıyor. İnce ince işlenen bir oya gibi düşünülürse işin sonunda hem gönüllere hem de gözlere hitap eden bir organizasyon ortaya koyuluyor. Gelinliğin modeli, renk tonu, gelin buketi, gelinin saçında aksesuar olarak kullanacağı çiçek, damadın yakasına takacağı çiçek, karşılama aranjmanlarında hangi çiçeğin kullanılacağı, düğün pastasında kullanılacak çiçek motifleri, masalarda kullanılacak düğün çiçek sepeti seçimine kadar bir çok nokta didik didik incelenir.

Düğün Ve Konsept
Öncelikle yaz düğünü mü, kış düğünü mü yoksa, sonbahar mı ya da tüm çiçeklerin açtığı ilk bahar mı? Düğün organizasyonu ve kullanılacak çiçekler önce düğün sahiplerinin fikrine daha sonrada mevsime göre tercih edilir. Beyazın porselen tonuyla beyaz orkide ya da beyaz güllerin hem gelin buketinde hem de masalara konulacak düğün çiçek sepetlerinde, naif duruşu düğünün havasına çok da zarif bir görüntü katacaktır. Ya da tam bir yaz düğünü hayal edin. Yeşilin ve beyazın hakim olduğu şık bir bahçe.
İncilerle saçlarını sergileyen bir gelin ve her yerde bembeyaz papatyalar. Düğün çiçeği sepeti, karşılama aranjmanları beyaz papatyalar ile dolu, yemyeşil bir bahçeye açılan bir yol ve güzeller güzeli bir gelin. Düğünlerde kullanılan tüm aksesuarlar kadar, düğün çiçekleri de büyük önem taşır. Yeni bir yuvanın tazeliğini simgeleyen mis kokulu çiçekler ile hem gözleriniz hem de burnunuz bayram eder. Sadelikten hoşlanmayan gelinler için ise rengarenk mevsim çiçekleri ile kullanılarak yapılan düğün çiçek sepetlerine ise bir bakan bir daha dönüp bakacaktır. Hayatınızın en unutulmaz anını daha özle kılmak için düğün çiçeklerinizi seçerken dikkat etmelisiniz.
Düğüne çiçek gönderme için siparişlerinizi internetten vermek isterseniz http://www.cicekmarket.com/cicekler/nikah-dugun/ adresini ziyaret etmenizi öneririz.] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar