Sade Kravat Sonbahar Kreasyonu Stoklarda

Kategoriler: Tanıtım Yazıları

Şıklığına önem veren erkekler, gerek giyim, gerekse de kravat tarzlarını sezon modasına ve mevsime göre belirlerler. Zira her mevsimin farklı bir tarzı ve rengi vardır. Gerçekten de, dikkat edilecek olursa yaz aylarında parlak ve canlı renklere sahip yeni sezon kravat modelleri kullanılmaktadır. Bahar aylarında ara ve karma renk tonları tercih edilir. Kış aylarında ise natürel ve mat renkler kullanılır. Tüm bu mevsimler gibi, sonbaharın da kendine has renkleri vardır. Sonbahara uygun kravat modelleri, çoğunlukla kahverengi, mavi, yeşil gibi renklerin nötr tonlarını kullanır. Bu renkler doğanın o mevsimdeki hali ile uyumludur ve aynı nedenle şık, dikkat çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Sonbahara uygun kravat modelleri

Bu mevsimde, tarz ve stil bakımından modern ile klasik kravatlar kullanmanız tavsiye edilir. İnce kravat modelleri de elbette tercih edilebilir. Ancak sahip oldukları dinamik, sportif ve canlı görünüm nedeniyle ince kravatlar diğer mevsimler için daha uygun bir seçimdir. Klasik ve modern kravat modelleri, geniş yüzey alanları ve daha ağırbaşlı imajları nedeniyle sonbahar ile uyumludur. Ayrıntılı desen ve motiflerin kullanılabilmesi için de daha uygun bir seçenektir. Gerçekten de, ekose kravat, çizgili kravat ve puantiyeli kravat gibi modeller özellikle sonbahar aylarında tercih edilmelidir. Düz kravat modelleri ise renkleri ile diğer mevsimlerde ön plana çıkmalıdır.

Yeni sezon tarz kravatlar

Her mevsim şık bir görünüm elde etmek için, size tüm bu hususlar hakkında bilgi verecek ve koleksiyonunu moda ile mevsimlere uyumlu bir şekilde düzenleyecek bir kravat satıcısına ihtiyacınız vardır. Türkiye’nin kravat uzmanı olan Sade Kravat, bu bakımdan ihtiyaç duyduğunuz tek adrestir. Yeni sezon kravat modelleri koleksiyonumuz düzenli olarak değişir ve sınırlı sayıda satış sunulur. Bu sayede hangi mevsimde olursanız olun, daima şık, dikkat çekici ve çarpıcı bir görünüm elde etmeniz sağlanır. Sade Kravat yalnızca web sitesi üzerinden satış yapmakta ve siparişlerinizi kargo ile teslim etmektedir. Ödemelerinizi kredi kartıyla veya kapıda ödeme şeklinde gerçekleştirmeniz mümkündür. www.sadekravat.com] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar