Gelin Saç Modeli Trendleri

Kategoriler: Tanıtım Yazıları

Tüm genç kızların en büyük hayali olan beyaz gelinliği giydikleri gün herkesin beğenisini almak ve çok güzel görünmektir. Düğün hazırlıkları gelin adayları için aylar öncesinden başlar. İlk başlarda gelinlik seçimi yer almaktadır.

Vücut hatlarına uygun seçilen gelinlikler daha kusursuz bir görünüme yol açmaktadır. Kusursuz seçilen gelinlik kusursuz bir makyaj ve saç modeli ile düğün günü mükemmel bir görünüme yol açmanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki seçtiğiniz gelinlik sadece bir işe yaramaz saçınıza ve yüz tipinize uygun saç modelleri seçerek tabi gelinliği de göz önünde tutmanızda fayda var. Tüm bunlar düğün gününüz için güzel bir görüntü elde etmenizde fayda sağlayacaktır.

Gelin saçı trendleri:

Tüm genç kızlar aylar öncesinden gelinlik üzerinde yoğunlaşırken saç modelleri için çok fazla düşünmezler. Aslında kusursuz bir görünüm için gelinliğe uygun saç modelleri de oldukça etkilidir. Özellikle bu sene gelin saçı için doğallık ön planda tutulmuştur. Sade bir görünüm ama aynı zamanda şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız tam örgü saç modelleri gibi yarı örgü yarı topuz saç modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Tabi bu modeller için sade ve dantel ağırlıklı gelinlik modelleri seçmeniz gerekmektedir. Aşırı kabarık gelinlik modellerinde örgü ve doğal gelin saç modelleri tercih etmemenizde fayda vardır. Kabarık gelinlikler için tepeden yapılan bir topuz ve üzerine tutturulan bir taç ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mevsime göre gelin saç modelleri:

Gelinlik tercihinde göz önünde bulundurduğunuz unsurlar saç modelleri içinde geçerlidir. Özellikle hangi mevsimde düğün yapacağınız gelinlik seçiminde ne kadar etkiliyse saç modellerinizde de oldukça etkilidir. Yaz mevsiminde düğün yapılacaksa eğer salık saçlarınıza hafif dalgalar vererek saçlarınızı hem doğal hem de gelin başı modeli haline getirebilirsiniz.

Doğal örgü modellerini ise hem yaz aylarında hem de kış aylarında gönül rahatlığı ile gelin saç modeli olarak kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde topuzlar ve taç kullanılması önerilirken yaz mevsiminde salık ve örgü saç modellerinde kullanılan çiçekler kusursuz bir görüntüye yol açacaktır. En güzel gününüzde en mükemmel görüntüye sahip olmak istiyorsanız seçimlerinizi doğru ve uyumlu yapmanızda fayda olacaktır.

Kaynak: sonsacmodelleri.com/gelin-sac-modelleri] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar