Cem Yılmaz’dan 2017 yılında yeni film müjdesi

Cem Yılmaz’dan 2017 yılında yeni film müjdesi

Kategoriler: Haberler

Çektiği komedi filmleri ile sinemada kendine iyi bir yer edinen Cem Yılmaz‘ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. 2016 yılında İftarlık Gazoz filmi ile beyaz perdede yerini alan ünlü komedyen sosyal medya hesabından öyle bir resim paylaştı ki yeni film geliyor dedikoduları yayılmaya başladı. Cem Yılmaz’ın instagram hesabından paylaştığı ve altına da “bu yaz bu filmi yazıyorum” notunu düştüğü resmini sizlerle paylaşıyoruz.

Cem Yılmaz yeni filmi arif ve 216

 

Bu yaz senaryosunu yazmaya başladığı Arif ve 216 filmin ne zaman gösterime gireceği şimdiden merak ediliyor. Peki nedir bu Arif ve 216 derseniz, Cem Yılmaz filmlerini izleyenlerin hemen Gora filminden dediklerini duyar gibiyim. Arif Gora filminden dünyadan Gora gezegenine kaçırılan bir Türk ve 216 ise Gora gezegeninde Arif’in daha sonra ki Arog filminde eşi olan Ceku‘nun en yakın arkadaşı olan bir robottur.

Arif ve 216 filminin oyuncu kadrosu hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Hatırlanacağı üzere 216’yı Gora filminde Ozan Güven canlandırmıştı. Yeni filmde de Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşlarından olan Ozan Güven’in 216 rolünü canlandırması kesin gibi görünüyor.

Şu an için filmin ismi dışında herhangi bir bilgi paylaşımı olmamakla birlikte yeni bilgiler geldikçe sizler için buradan paylaşmaya devam edeceğiz.] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar