Nursel Ergin kimdir?

Nursel Ergin kimdir?

Kategoriler: Haberler

Nursel Ergin kimdir?

Nursel Ergin, Var Mısın Yok Musun? Yarışmasında 21.10.2008 tarihinde yarışmacı koltuğuna oturmuştur bundan önce de uzun bir süre sıranın kendisine gelmesini beklemiştir. Yurtta büyümesi anlattıkları hem kendisini hem de izleyenlere büyük bir duygu seli yaşatmıştır. Nursel, yarışmadan 201 bin TL’lik ödülle ayrılmıştır. Hayat hikayesi ile izleyenleri bir hayli etkileyen Nursel, 2 yaşında kardeşi ile beraber Kasımpaşa Çocuk Yuvası’na verildiğini ifade etmiştir. Ama ailesinin onları neden yurda verdiğini bilmemektedir. 16 yaşında hayatında ilk kez babası ile yaşamaya başlamış, 18 ‘inde evlenmiş ve 5 yıl evli kalan Nursel’in Begüm isminde bir kız çocuğu vardır.

Nursel'in Mutfağı Nursel Ergin

SHOW TV’de yayınlanan bir lezzet programı olan “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve çok bilinmeyen tatları ekran başındaki seyircilerle bir araya getirmektedir. Peki, Nursel’in Mutfağı nerede çekiliyor? Nursel’in kendi evi nerede? Her programda en az dört yemeğin yapıldığı Nursel’in Mutfağı programının yapımcılığını Postmodern Film Production üstlenmektedir.

Programda her gün farklı yörelere ait yemeklerin tarifleri veriliyor ve yapılışları anlatılıyor. Programın sunuculuğunu ise Nursel Ergin üstleniyor. Nursel’in Mutfağı programı hafta içi her gün saat 12.00-13:00 arası yayınlanmakta. Nursel’in Mutfağı ise Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Nursel’in Mutfağının çekimleri Nursel’in kendi evi olan İstanbul Çengelköy’de yapılmaktadır.] }


Liselere Giriş Sınavı (LGS)
5 Haziran 2022 Pazar

Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
18 Haziran 2022 Cumartesi

Alan Yeterlilik Sınavı (AYT)
19 Haziran 2022 Pazar