PES 2017 Çıktı

PES 2017 Çıktı

PES GELDİ :Son yıllarda EA sports’un liderliği elinden aldığı KONAMİ’nin PES serisinin son versiyonu PES 2017 duyuruldu.

Oyunun tüm platformlarda oynanabilir halde olacak olması ve de yapılan değişiklikler ile FİFA’ya rakip olacağının konuşulması ile gündemin ilk sırasına yerleşti. Özelikle oyun içindeki sanal gerçeklikte büyük değişikliğe giden şirket Real Touch adını verdiği yeni sistemle FİFA’nın üzerine çıktığını iddia ediyor.

Oyunun çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı ancak transfer sezonunu bitimi olan 31 ağustos sonrasında çıkmasına kesin gözüyle bakılırken en iyi tahmin Eylül sonu olarak piyasada olacağı.Oyunların en çok beklenen diğer özelliklerinden biri olan oyunun kapağında yer alacak oyuncunun kim olacağı ise henüz belli değil. Geçtiğimiz senelerde Messi, Ronaldo, İbrahimovic gibi isimlerin yer aldığı kapakta kimin yer alacağı sır gibi saklanıyor.

Özellikle, kaleci, ilk dokunuş, ikili mücadele, takım kontrolü gibi özelliklerin geliştirildiği ve bunların rakiplerden daha üst seviyeye getirildiği konuşulurken, oyunun tek eksiğinin güncek kadrolar ve futbolcuların son imajları olduğu söyleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz