Facebook Yeni Özelliği İle Karşımızda

Facebook Yeni Özelliği İle Karşımızda

FACEBOOK YENİ ÖZELLİĞİ İLE KARŞIMIZDA :Dünyanın gün içinde en çok ziyaret edilen sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, artık yeni bir özelliği ile hayatımızda.

Periscope’nin son zamanlarda ki çıkışı sonrası Facebook bir atılım yaparak artık 24 saat canlı yayın yapmanıza olanak sağlayan yeni özelliğini tanıttı.

Facebook’un canlı yayın servisine eklenen yeni özellik ile birilkte, kullanıcılar artık 24saat kesintisiz bir şekilde canlı yayın yapabilecekler.Halihazırda mevcut bulunan canlı yayının kalıcı olarak kaydedilememe sorununu odağına alan Facebook, yayını yapan kişinin videosunun bittiği andan itibaren kalıcı olarak kaydedileceğini, videonun saatler sonra dahi kullanıcılar tarafından izlenebileceğini ifade etti. Tabi bir diğer konu olan kullanıcı yorumları için ise artık bir engel kalmadığını açıklayan Facebook, kullanıcıların Periscope’deki gibi anından videolara yorum yapabileceğini aktardı.

Tüm bunlar sonrası bir buçuk milyar kullanıcıya sahip en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, bu yenilik sayesinde her şeyi tek platformda toplama projesine bir adım daha yaklaşmış oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz