Alışveriş Günleri Başlıyor

Alışveriş Günleri Başlıyor

Alışveriş Günleri Başlıyor1 Haziran-16 Ağustos tarihlerinde arasında yapılacak olan Antalya Shopping Days, Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından ilk kez gerçekleştirilecek. Tuzrizmin canlandırılması adına yapılan etkinlik tam 77 gün sürecek. Antalya’nın 19 ilçesini kapsayan Alışveriş Günleri’ne yerli turistin ilgisinin büyük olması beklerken, etkinlik kapsamında kredi kartı ve banka kartı ile en az 25 TL’lik alışveriş yapanlar çekiliş hakkı kazanacaklar.

Çekilişte verilecek olan hediyeler 7 otomobil, 7 klima, 7 tablet, 7 televizyon, 77 bisiklet, 777 Antalyaspor forması ve atkısı olarak belirlendi.Etkinliğin tanıtımı kampanyaya destek veren 22 banka tarafından gerçekleştirilecek olup etkinliğin ana sponsorluğunu ise Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) yapacak.

Alışveriş Günleri’nin Antalya’ya özgü bir şey haline gelerek gelenekselleşmesini hedeflediklerini anlatan Antalya Tanıtım A.Ş. Başkanı Yusuf Hacısüleyman etkinliğin gelecek yıl uluslararası bir festivale dönüşmesini beklediklerini, çekilişlere yabancı turistleri de katmaya başlayarak katılımcı sayısını arttırmayı hedeflediklerini anlattı.Antalya Akra Barut Hotel’de gerçekleşen toplantı ile tanıtılan Alışveriş Günleri Etkinliğindeki kampanyalara akaryakıt alımları, vergi, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları ise dahil edilmedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz