Villadan Çıkanlar Herkesi Şok Etti

Villadan Çıkanlar Herkesi Şok Etti

Villadan çıkanlar herkesi şok ettiİstanbul Emniyet Müdürlüğü, kaçakçılıkla mücadele kapsamında gelen bir ihbarı değerlendirmek üzere, çalışma başlattı. Fatih’te bir mahallede, yurtışından kaçak yollarla Türkiye’ye sokulduğu tespit edilen puroların olduğu işyerine operasyon düzenlendi. Büyükçekmece’de bir iki havuzu olan bir villa olduğu görülünce, polis de şok oldu.

İki havuzu bulunan son derece lüks villadan çıkartılanlar herkesi şaşırttı. Yurtdışından kaçak yollarla getirilen puroların piyasa değerinin 1 buçuk milyonu bulduğunu belirtti. Ele geçirilen  puroların sayısı ise tam 31 bin.

Polis kamerasına da yansıyan görüntüler, bu kadar lüks bir villadan çıkan, bu kadar puronun şoku içerisinde, ele geçirilenler ancak polis minibüsleriyle taşınabildi. Polis eve çilingir yardımı ile girdikten sonra kameralara da yansıyan görüntü şaşkınlık oldu.Şüpheli olarak gözaltına alınan Ramazan Ö.’nün iki havuzlu villaya otopark olarak yaptırdığı bölümü, yurt dışından kaçak yollarla getirdikleri puroları ve bu purolardan kazandıkları paraları saklamak için  depo olarak kullandıkları iddiası ile emniyette işlemleri sürüyor.  Puroların hangi yollarla yurda sokulduğuna dair ise bir bilgi yok.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz