Samsung Galaxy Note 7 Geliyor

Samsung Galaxy Note 7 Geliyor

SAMSUNG GALAXY NOTE 7



Slikon vadisinin güçlü şirketlerinden Samsung’u rakiplerinden ayıran en büyük özellik, oluşturduğu yeni ürün gamları. Amiral gemisi diye tabir edilen telefonların kısıtlı özelliklere sahip Mini versiyonları ile iyi satış rakamlarına ulaşan Şirket, özellikle  2011 yılında neredeyse kimsenin cesaret edemediği  ayrı bir segment  oluşturarak başladığı, ve sektörde phablet adıyla anılan cihazların öncüsü. Bu grubun en büyük oyuncusu ise yeni Samsung Note 6 olacağını düşünüyorduk ancak yeni telefonun adı Note 7 olacak.

Bunun sebebi, isim karmaşasından kurtulmak. Tüm ürünlerini daha doğrusu tüm amiral gemilerinin isimin 7 olarak birleştirmek isteyen şirketin böyle bir karar aldığı konuşuluyor.  Dış tasarımın değişmeyeceği ama tüm özelliklerin ve işlemcinin değişeceği Note 7 Eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse ; 5,8 inç QHD ekran, 3.0 ghz dört çekirdekli Snapdragon 823 işlemci, 4200mAh pil ve 32, 64 gb’lık depolama alanı ile phablet severlerin karşısına çıkacağını ve Galaxy S7’yi yeterince büyük ve güçlü bulmayanlar için yeni bir alternatif olmasını bekliyoruz.



Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz