Ramazan Ayında Tok Kalmanın Formülü Belli Oldu

Ramazan Ayında Tok Kalmanın Formülü Belli Oldu

Ramazan Ayında Tok Kalmanın Formülü Belli oldu.. Ramazan Bayramını Kilo Almadan Geçirmek İsteyen için Detaylar Bu Haberde..Sağlıklı beslenmenin bir diğer adı da tok kalabilmek. Yani seçtiğimiz gıdalar şekerimizi uzun zaman denge de tutabilmeli ki birden açlıktan ölüyor hissine kapılıp buzdolabına koşmayalım. Bu konu da en etkili başlangıç yumurta olacaktır. Çünkü hem protein kaynağı olan yumurtaya yabancı da değiliz.  Kolaylıkla yiyebileceğimiz ve ulaşabileceğimiz yumurta yağ da kırmak yerine haftada en az 3 kere kaynamış olarak tüketebilirsiniz.

Yulaf ve Çörek Otu Bin Derde Deva

Edinilmeye çalışılan sağlıklı beslenme alışkanlıklarında yaptığımız en büyük hata belki de her şeyi birden yapmaya çalışmak. Yıllardır alıştığımız şeklin çok dışına çıkıp kendimizi zorluyoruz. Ve başarı oranımız düşüyor. Oysa ki küçük adımlarla da çok etkili sonuçlar alabilirz. Bunlardan bazıları kepekli yulafı ve çörek otunu hayatımıza sokmaktan geçiyor.Yulaf kepeğini kurumuş meyveler ve süt ile ara öğün olarak tüketmeye çalışın. Bu sizi gün boyu tok tutarken, metobolizmanızı hızını artıracak, sizi dinç tutacaktır.

Çörek otunu ise salatalarınıza yada yoğurda katıp yiyebilirsiniz. Mide bağırsak sorunlarınıza deva olacağı gibi kilo almanızı önleyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz