Oppo’nun Katlanabilir Telefonu Görüldü

Oppo’nun Katlanabilir Telefonu Görüldü

Oppo’nun  Katlanılabilir Telefonu GörüldüAkıllı telefon modellerinin gün geçtikçe çeşitlenmesi ile birlikte akıllı telefonlardan beklenen özellikler de giderek artıyor. Şu sıralar gündemde olan katlanabilir akıllı telefonlar için ilk hamle Oppo’dan geldi. 2017 yılı itibariyle katlanabilen telefonların daha çok ilgi görmesi bekleniyor.

Katlanan telefonlarla ilgili Google ve Samsung’un da çeşitli çalışmalar yaptığı bilinirken Oppo hayli ilgi çekici tasarımıyla ilgili görüntüler paylaştı. 7 inç ekrana sahip bir katlanan telefon üzerine çalışmalarını sürdüren Oppo yeni teknolojileri denemeye çekinmeyen Çinli bir üretici. Daha önce de çıkarmış oldukları Oppo N1 telefon dünyanın ilk dönen kameralı cep telefonuna sahipti. Şirketin VOOC teknolojisi ise ilk hızlı şarj teknolojilerinden biri olmuştu.

Katlanabilir telefonun görüntüleri bir tablete benziyor ve henüz şirket tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil.Telefonun piyasaya sürülmesi halinde Oppo’nun tüm dünyada bilinirliği ve tanınabilirliğinin artması ve akıllı telefon sektöründe daha büyük bir paya sahip olması bekleniyor. Katlanabilir telefonların esnek boyutları ile akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getirecekleri kesin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz