Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Yıldız Medya İnternet ve Bilişim Hizmetleri
Sedat YILDIZ
Mail: sedat@yildizmedya.com.tr
Gsm: +90 544 275 4312


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Murat Candan
Mail: murat@eokultv.com
Gsm: +90 538 892 5037


Mali Müşavir / financial advisor

Kahraman YILMAZ
Mail: kahraman@eokultv.com


Editör Ekibimiz

Sercan YILDIZ – Matematik Öğretmeni
Mail: sercan@eokultv.com

Hande KARA – Eğitim Haberleri Editörü
Mail: hande@eokultv.com

Rasim KARA
Mail: rasim@eokultv.com


Gece Vardiyası Editörleri – Night Shift Editors

Selin TOKER – Editör
Mail: selin@eokultv.com


 Yer Sağlayıcı – OVH

Web: www.ovh.ie


Hukuk Danışmanı – Jurisconsult
Av. Makbule ÇELEBİ


Telif Sorumlusu

Aylin Nazlıkaya
Mail: telif@yildizmedya.com.tr


Reklam Sorumlusu

Özge Avcı
Mail: reklam@yildizmedya.com.tr


Adres ve iletişim

Kuzeykent Mah. Toplu İş merkezi G/Blok No:42/EA
Merkez/KASTAMONU
Tel: +90 366 21 500 21
Mail: sedat@yildizmedya.com.tr

Yıldız Medya Bilişim ve İnternet Hizmetleri