Konya’da Hamile Bir Kadın Tüfekle Vurularak Öldürüldü

Konya’da Hamile Bir Kadın Tüfekle Vurularak Öldürüldü

Konya’da hamile bir kadın tüfekle vurularak öldürüldüKonya’da evinin bahçesinde ölü bulunan kadının av tüfeğiyle vurulduğu tespit edildi. Ayşe Hasyılmaz isimli kadının 7 aylık hamile olduğu, 22 yaşında olduğu belirtildi. Olayda kullanılan av tüfeği kadının yanında bulundu. Polis bunun üzerine intihar mı, cinayet mi diye araştırma sürerken, müdahale için hastaneye kaldırılan kadının bebeği de kurtarılamadı.

Bugün 11:00 sıralarında gerçekleşen olay, Konya Merkez’in Meram ilçesinde Kalfalar Mahallesi Esendurak Sokak’ta meydana geldi. Kadın anne ve babasının evinde bulunduğu sırada, duyulan silah sesiyle çevresi bahçeye koştu. Ancak ulaşıldığında kanlar içinde bulunan kadını gören yakınları, hızla sağlık görevilileri ve polise haber verdiler.

Sağlık ekipleri av tüfeği ile vurulan Ayşe Hasyılmaz’ın karnındaki bebeğin kalp atışlarını fark edince hızla hastaneye kaldırıldı. Bebeği kurtarmak için büyük çaba gösterilmesine rağmen, kaldırıldığı Konya Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesinde yapılan ameliyat ve müdahaleye rağmen bebeği ile birlikte kaybedildi.Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğuna yönelik araştırma sürüyor. Olayı duyan eşi Hüdaverdi Hasyılmaz’ın sinir krizi geçirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz