Facebook Tüm Şirketlerin Göz Bebeği Olacak!

Facebook Tüm Şirketlerin Göz Bebeği Olacak!

Facebook Tüm Şirketlerin Göz Bebeği Olacak!En fazla kullanılan sosyal medya Facebook piyasayı da, hayatımızı da etkilemeye devam ediyor. İnternet devlerinden Facebook her geçen gün yeni bir çalışma ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer de reklam konusunda yeni düzenlemeler getirecek olan Facebook şirketlerin yoğun ilgisiyle karşılaşacağa benziyor.

Reklam uygulamaların da video özelliğini getireceğini açıklayan Facebook şirketi bu özelliğiyle evlerde ki televizyonların popülerliğini iyiden iyiye düşüreceğe benziyor. Yeni reklam dönemi aynı zaman da internet dünyasındaki diğer sosyal medya hesapları için de yeni bir reklam algısı oluşturuyor.

Yeni Reklam Düzenlemesi Nasıl Olacak!Facebook sitesin de yer alan hareketli reklamların yerini artık video reklamları alacak. Kullanıcıların daha çok ilgisini çekebileceği ve reklam iletişimini artıracağı söylenen bu uygulama reklam sektörünü de etkiyeceğe benziyor. Artık tamam ile Facebook içerikli reklam senaryoları görebilmek kaçınılmaz olacak. Bu uygulamayı cazip kılan bir diğer şey ise reklamların kitlesini kolayca belirleyebilmek, hedef sayısına ulaşmadaki hız ve müşteri potansiyelini doğrudan yakalamak  olacak.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz