Facebook Durmuyor Yeni Haber: ‘Yapay Zeka Atılımı’

Facebook Durmuyor Yeni Haber: ‘Yapay Zeka Atılımı’

Facebook Durmuyor Yeni Haber: ‘Yapay Zeka Atılımı’Facebook Bombayı  Patlattı :  İnsan gibi yazı yazan , anlayabilme yetenğine sahip yapay zekayı geliştirdiğini açıkladı. Deep Text 20 bir çok dilde saniyeler içerisinde işlem yapabiliyor.

 Yapay zeka çalışmaları yapan sosyal medya mühendisleri tarafından bir blogda duyuruldu. Teknolojinin ulaştığı son nokta yapay zeka bir şeyi yazma aşamasındayken yapay zeka site kullanıcılarına yönelik daha etkin içerikler sunabilmeleri için önerilerde bulunacak. Platform üzerinde daha önce o konuyla ilgili yayınlanmış ilginç gönderiler ve servisler en önemli görevlerinden birisi.

DeepText Site Kullanıcılarına Arkadaş Olacak ! Aynı zaman da DeepText spam ve rahatsız edici gönderileri anında algılayabilecek ve filtreleyecek. Sadece sosyal medya kullananlar ve site kullanıcıları değil Messenger uygulamasında da aktif bir rolü olacak . Yapay zeka Messenger uygulamasında da konuşulanları algılayabilecek ve yardım etmesi gereken durumlarda ; örneğin konuşabilecek kimsesi olmayan birisi Messenger üzerinden yapay zekaya taksi çağırmasını söylerse yapay zeka bu konuda yardım edebilecek fonksiyonlara sahip.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz